0312-65-95-65

Скорость

 

Підтримка

 

Документи

 

Оператор телекомунікацій КРАМ.

Підключення до локальної мережі, сервіси, ігри, фільми, музика, кабельне телебачення високошвидкісний, безлімітний Інтернет.

Підключайтеся, використовуйте найкраще, адже Ви того варті

Кабельне Телебачення

 

Технології  сьогодення дозволяють насолоджуватися зображенням високої якості при великій різноманітності телевізійних каналів. Набір каналів КРАМ скомпонований таким чином, щоб задовільнити широке коло глядачів. Час не стоїть на місці і в переліку доступних до перегляду телеканалів теж відбуваються певні зміни. Наша компанія з радістю розглядає усі побажання та зауваження абонентів щодо розширення можливостей перегляду улюблених телеканалів.

Сучасне обладнання та висококваліфікований персонал забезпечують всіх користувачів послуг кабельного телебачення повноцінним доступом до найкращих каналів України і Світу.

Умови надання послуг регламентуються договором з абонентом, але задля уникнення будь-яких непорозумінь та вирішення негайних питань, ми з радістю надамо вам консультацію в електронному вигляді, за телефоном або при безпосередньому зверненні в офіс обслуговування абонентів.