0312-65-95-65

Скорость

 

Підтримка

 

Документи

 

3 місяці БЕЗКОШТОВНОГО телебачення (2)

SR 3 mis BezkostovnohoKTB 3 28 06 2019 3

 

РЕГЛАМЕНТ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «Підключи Інтернет до Телебачення та отримай 3 місяці Безкоштовного Телебачення» 

Офіційні правила

Умови маркетингової Акції «Підключи Інтернет до Телебачення та отримай 3 місяці Безкоштовного Телебачення» для Нових та Існуючих абонентів послуги Кабельного  Телебачення від ТОВ «КРАМ»


    1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ
:
 

        
1.1. Провайдер –Виконавець маркетингової Акції «Підключи Інтернет до Телебачення Тарифу Базовий та отримай 3 місяці Безкоштовного Телебачення» (надалі – Акція) є ТОВ«КРАМ», місцезнаходження: Україна, 88000, Ужгород, вул. Минайська, 16А, Код за ЄДРПОУ: 20455292
 
       1.2. Користувач - абонент підключений до послуги
Кабельного Телебачення Тарифу Базовий.


    2. ЗМІСТ ТА УМОВИ АКЦІЇ:

  
        2.1. Користувач послуги  Кабельного  Телебачення Тарифу Базовий, підключить послугу доступу до мережі  Інтернет Тариф «DRIVE», та отримає 3 (три) місяці Безкоштовного Телебачення протягом 12 місяців. Під терміном «3 (три) місяці Безкоштовного Телебачення»  Користувач отримує знижку в оплаті послуги  Кабельного  Телебачення Тарифу Базовий 240 грн. (двісті сорок гривень) протягом року, а саме 20 (двадцять) гривень у місяць з дати підключення Послуги до мережі
Інтернет.
   
        
2.2. Протягом дії Акції «Підключи Інтернет до Телебачення Тарифу Базовий та отримай 3 місяці Безкоштовного Телебачення», Користувач не може змінити тарифний план протягом 12 місяців із дати підключення доступу до мережі  Інтернет Тарифу «DRIVE» чи відмовитись від однієї з послуг. 
   
         2.3. Безкоштовне підключення послуги доступу до мережі Інтернет в багатоповерхових будинках.
 
         2.4. Кількість Потенційних нових абонентів необмежена. 


    3. МЕТА АКЦІЇ
-
задоволення потреб та підвищення лояльності до нових та існуючих абонентів (фізичних осіб) в отриманні послуг Кабельного Телебачення та інших послуг.


    4. ТЕРИТОРІЯ ДІЇ АКЦІЙНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ
 – 
умови Акції діють у всіх населених пунктах країни, де є технічна можливість здійснення підключення Послуги.


    5. ТЕРМІН ДІЇ АКЦІЙНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

   5.1. Акція триває безстроково.


   6.
ТОВ «КРАМ
» має інші права, передбачені законодавчими актами та нормативними документами у сфері телекомунікацій.

 

1.1. Провайдер –Виконавець маркетингової Акції «Підключи Інтернет до Телебачення Тарифу Базовий та отримай 3 місяці Безкоштовного Телебачення» (надалі – Акція) є ТОВ«КРАМ», місцезнаходження: Україна, 88000, Ужгород, вул. Минайська, 16А, Код за ЄДРПОУ: 204552292.